Italian Restaurant

header 2

Gry i zabawy

Igrzyska Olimpijskie to najbardziej znane zawody sportowe świata. Trwają około dwóch tygodni, w czasie których zaplanowane są konkursy w wielu dyscyplinach indywidualnych jak i zespołowych.

Czytanie to nie jedynie metoda na przyjemne spędzenie wolnego czasu, ale również pożywka dla  mózgu. Wszystkie badania udowadniają, że osoby, które regularnie sięgają po książkę, są inteligentniejsze, bardziej bystre i mają więcej empatii. Z jakich innych powodów warto czytać?

Jak grzyby po deszczu wyrastają ostatnimi czasy wszelakie free-to-play online. Równie prędko wyszło na jaw, że duża część z nich jest free-to-play, ale pay-to-win. Mikropłatności stały się dla graczy natychmiastowymi drabinkami do najlepszego sprzętu, najlepszych umiejętności, najlepszych postaci, innymi słowy jednocześnie – do samego szczytu tabeli wyników.

Które zwierzęta domowe widuje się w naszych mieszkaniach najczęściej? Obok kotów oraz i psów naszymi ulubieńcami nierzadko stają się gryzonie. Sklepy zoologiczne już dawno zaczęły oferować nam coś więcej niż jedynie chomiki i myszki. W związku z tym w gronie domowych pupili znalazła się koszatniczka – sympatyczny gryzoń który pochodzi z dalekiego Chile. Koszatniczka podbiła serca Polaków swoim wizerunkiem i prostotą hodowli. Choć nie jest to gryzoń nadmiernie trudny w hodowli, to jak każde zwierzę wymaga dostosowanego postępowania ze strony człowieka. W jaki sposób wobec tego należy dbać o koszatniczkę?

Dwie najpotężniejsze konsole do gier i odwieczny dylemat: Xbox czy PlayStation? Tą zagwozdkę spokojnie można nazwać klasyką gatunku. Chyba każdy kto śledził temat gier albo konsol lub po prostu rodzic dzieci lubiących gry, napotkał podobny problem. Na rynku tak de facto nie ma lepszego wyboru, a bynajmniej inne dostępne konsole nie mają takiego potencjału jak Sony czy Microsoft.