Italian Restaurant

header 2

Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji on-line. Mnóstwo sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie strony internetowej www, dlatego, że zdoła w ten sposób dostać się do większej grupy klientów. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy o wiele szybciej i bez wychodzenia z mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal wolimy kupować w sklepach stacjonarnych. Taką jedną z grup jest odzież. Jednakże czy zakup ubrań on-line nie jest znacznie rentowne?

Bardzo dużą klientów bywa to, że otrzymamy wyrób będzie w za małym rozmiarze lub taki, który nie będzie za dobrze na nas pasować. Bardzo często tuż przed przymierzeniem danej rzeczy zdaje nam się ona idealna, a po włożeniu nie jesteśmy już zadowoleni z efektu finalnego. Trzeba jednak wiedzieć, iż zamawiając ubrania online, będziemy mogli je zwrócić w ciągu 2 tyg. Często zwrot zamówionych rzeczy jest całkowicie bezpłatny. Umożliwia to spokoje włożenie np. bluzki w mieszkaniu i odesłanie jej albo wymienienie na inny rozmiar, w momencie gdy będzie za wielka lub za mała.Ubrania, które można zakupić online, przeważnie są o wiele tańsze niż te w sklepie stacjonarnym. Dzieje się tak dlatego, że takie rozwiązanie stwarza mniej kosztów. Właściciel witryny, musi opłacić o wiele mniejszą ilość pracowników, najczęściej nie musi płacić za pomieszczenie, mniejsze są także rachunki za prąd, ogrzewanie, wodę itd.

Większy jest również asortyment. Możemy sobie wybierać spośród sporej ilości ofert, oglądanie ciuchów jest wygodniejsze a także sprawniejsze, aniżeli w sklepie stacjonarnym. Nie musimy się również martwić, że ktoś zabierze nam jakieś ubranie sprzed nosa. Jeżeli dostrzeżemy, że brak jest określonego produktu, będziemy mogli ustawić powiadomienie, które zostanie nam wysłane na maila, w momencie kiedy towar pojawi się ponownie.Jednym z kłopotów dla klienta może być koszt dostawy. Czasem przewyższa wysokość zamawianej rzeczy. Dużo sklepów on-line oferuje natomiast darmową przesyłkę powyżej określonej sumy, a czasami jest ona darmowa dla wszystkich zamówień. Mamy także możliwość doboru dostawy zamówienia. Kwota odbioru zamówienia w punkcie np. w kiosku ruchu, wynosi mniej więcej 6 zł. Najdrożej kosztować Nas będzie dostawa pod same drzwi poprzez listonosza czy kuriera, mniej więcej 10-12 pln.

Zaufane sklepy www regularnie powiadamiają nas o statusie naszego zamówienia. Dostawa zajmuje de fakto mało czasu, otrzymanie paczki po kilku dniach to w obecnych czasach już rzadkość. Zazwyczaj już po dwóch dniach możemy cieszyć się nowymi spodniami lub kurtką.

Niewątpliwie warto pomyśleć, czy nie zacząć kupować ubrań przez globalną sieć. Umożliwi to sprawniejsze a także wygodniejsze zakupy, ale również zaoszczędzenie naszego czasu i kasy.