Italian Restaurant

header 2

Nic naprawdę nie uspokaja, jak prawdziwy wypoczynek wśród natury. Cisza, relaks, delikatna bryza, nieopodal trele ptactwa. A wokół szum fal, szmer liści, sitowia, czy trawy. Dla mnóstwa zarobionych Polaków to zwieńczenie marzeń. Przeważnie ładujemy się w auto i podróżujemy gdzieś na przepełnione plaże najbliższego pojezierza. Bieganina, walka o miejsce na leżak, zgiełk, znaczna odległość do hotelu, nic, co można określić zupełnym luksusem. A jeśliby mieć taki spokój na co dzień? Korzystać z uroków pięknej przyrody, odkrywać nowe ciekawe regiony, a jednocześnie zapewnić sobie tak komfortowe okoliczności, jak w domu? Okazuje się, że zakup czy też nawet najem houseboata zagwarantuje nam spełnienie wszystkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - łódź mieszkalna

Houseboat to szczególna łódź. Została opracowana z myślą o zapewnieniu żeglarzom zupełnej wygody i ergonomiczności. Houseboat posiada pomieszczenia, które zostały zaaranżowane w taki sposób, iżby ich gustowny aranżacja jak również wysokiej jakości zaopatrzenie odpowiadały standardom praktycznego i ładnego niewielkiego mieszkania. Na dodatek razem z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, przewidziano również strefę relaksu. To wyniesiona część pokładu, na którym można ustawić leżaki i zachwycać się śliczne krajobrazy wokół. Z niewątpliwie wolno powiedzieć, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszelkie oczekiwania potencjalnego użytkownika.

Korzyści odpoczynku na houseboacie

Dzięki temu, że houseboat jest przystosowany do całorocznego zamieszkania, zapewnia pełną swobodę w podróżowaniu. Możesz żeglować po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej lub po prostu zacumować w dowolnym porcie. Dzięki temu wielką radość z zamieszkania na łodzi spostrzegą zarówno miłośnicy slow life, jak i ci, którzy chcieliby spędzać czas bardzo dynamicznie. Houseboaty, jakie proponuje Eco Boats są wyposażone także w rowery elektryczne. Wystarczy wobec tego zastopować się na parę godzin, zejść na ląd i zwiedzać zachwycającą okolicę. Wolno więc bez skrępowania powiedzieć, że żeglując houseboatem jesteś samowystarczalny i nieograniczony od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet nawigacja łodzią jest nadzwyczaj proste i nie wymaga specjalnych biegłości. Mimo to w Eco Boats można wypożyczyć houseboata razem z obsługą sternika na kilkudniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa bądź ustalić dowolną trasę.

Houseboaty w nurcie proekologicznym

Coraz bardziej nagminne staje się poszukiwanie miejsc, gdzie można spędzić czas na łonie przyrody. Płynięcie houseboatem daje szansa nieprzerwanego przestawania z przyrodą i to w nader swobodnym aspekcie. Można bowiem zachwycać się czar mijanych krajobrazów z pokładu łodzi, a także nie ma przeszkód, by zejść na ląd i spacerować między zieloności.

Powinno się dodać, iż houseboaty, które powstają w stoczni https://eco-boats.eu/houseboat posiadają napęd elektryczny. Znaczy to, iż spełniają wysokie wymagania proekologiczne, a jednocześnie są tanie w eksploatacji.

Rejs houseboatem wobec tego to znakomita możliwość na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Powinno się już rozważyć o tym, jak zaplanować majówkę albo wakacje. A może w ogóle wyrwać się od huku miasta i przenieść się na łódź?