Italian Restaurant

header 2

Majorka jest wyspą hiszpańską. Leży na Morzu Śródziemnym, należy do archipelagu Balearów. Co można robić na tej pięknej wyspie? Poza wylegiwaniem, opalaniem i korzystaniem ze słonecznej pogody?

Miłośnicy przyrody, natury oraz zwierząt mogą wszystko co wielbią zobaczyć w parku safari. Do parku możemy wjechać własnym samochodem albo przygotowanym przez właścicieli pojazdem. W trakcie takiej przejażdżki mamy możliwość z bardzo bliska podziwiać dzikie zwierzęta. Nie są to zwierzęta agresywne, nie trzeba się o to martwić. Możemy zobaczyć gnu, gazele, małpy, nosorożce, żyrafy. Niewątpliwie w lepszej formie niż w tradycyjnym ogrodzie zoologicznym.

Na następnym odcinku trasy, safari zmienia się w bardziej tradycyjny ogród zoologiczny. Zwierzęta pozamykane są w klatkach, a odwiedzający mogą wysiąść z samochodó i dalsze oglądanie odbywać już na piechotę. Jest także oddzielny teren poświęcony na popisy z dzikimi drapieżnikami. Trenerzy zamknięci w klatkach ze zwierzętami prezentują nam wyuczone sztuczki. Jest to jedna z wielu ciekawostek na Majorce, która przeznaczona jest dla całej rodziny.