Italian Restaurant

header 2

Mając piętrowy dom należy umożliwić łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, posiadających dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się kapitalnie w razie wielopiętrowych budynków) jest niewygodne oraz nieekonomiczne.

Musimy zdecydować się na schody. Ale schody to nie wyłącznie detal użytkowy. Piękne schody, z stylową balustradą mogą być autentyczną ozdobą salonu, holu, czy innego wnętrza. Jeżeli wybierzemy styl schodów i balustrad do swoich mebli a także całościowego stylu wnetrza to takie eleganckie schody dopełnią obraz wnętrza. Właściwie dostosowane balustrady będą dodatkowym walorem, nie będą jedynie banalnym narzędziem do bezpiecznego przemieszczania się pomiędzy piętrami, lecz oryginalnym dziełem sztuki.

Kroczenie po takich pięknych schodach asekurowanych balustradami do samodzielnego montażu będzie dla domowników, a i gości autentyczną przyjemnością. Dlatego schody i balustrady to szczegół na jakim nie powinno się oszczędzać, zwłaszcza, że schody i balustrady zostaną z nami na lata, sporo dłużej niż inne wyposażenie domu, jak przykładowo umeblowanie. W szczególności balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo trwałe i nie wymagają wymiany.