Italian Restaurant

header 2

Na rynku smartfonów istnieje wielu producentów, którzy oferują szeroki wachlarz swoich wyrobów. Znalezienie odpowiedniego smartfona wcale nie jest łatwy. Ceny telefonów wahają się niemal od 200 zł do aż 5000 tys. zł. Naturalnie są także smartfony, których cena osiąga kwoty mln euro. O takiej cenie przesądza wyszukane wykonanie ich na przykład ze złota, bądź upiększanie ich kamieniami szlachetnymi.

Do potentatów, którzy wyznaczają trendy możemy zaliczyć firmy takie jak Sony, LG, Apple, Microsoft lub Samsung. W przypadku koreańskiej firmy w ostatnim czasie odbyła się premiera ich najnowszego flagowego smartfona z topowej serii S, to znaczy Galaxy S7. Jest to siódma odsłona czołowego modelu Samsunga. Smartfon jest już ogólnie dostępny na rynku i przyciąga klientów nie tylko swoją stylistyką, ale także parametrami. Sprzęt obsługuje nowy Android 6.0 Marshmallow. Wyposażony jest też 4 GB pamięci ram jak również ośmiordzeniowy procesor. Zintegrowana pamięć posiada 32gb i zupełnie wystarczy . Dla bardziej wymagających koreański potentat dał możliwość poszerzenia pamięci o kolejne 200gb. Ekran ma 5.1 cala, zbudowany jest w systemie Super AMOLED i jest odporny na wodę. Producent podobnie jak inni położył ogromny nacisk na aparat. Zdjęcia robione Galaxy S7 są bardzo ostre, a kolory realistycznie oddają fotografowane otoczenie. Przedni aparat posiada matrycę 5 mpix, a tylny posiada 12 mpix. Tak jak wcześniejszy model S7 można ładować bezprzewodowo.

W sklepach jest wiele różnych gadżetów a także akcesoriów do nowego smartfona. Swoim wyglądem i mocą telefon może zdecydowanie rywalizować z produktami innych producentów i tworzyć nowe standardy.