Italian Restaurant

header 2

Uzyskaj więcej niż tylko profesjonalną witrynę eCommerce. Dedykowany sklep internetowy daje Ci dostęp do całej platformy usług dedykowanych, które pomogą Ci w sprzedawaniu w internecie i prowadzeniu firmy - niezależnie od tego, czy wprowadzasz do internetu sklep o ugruntowanej pozycji, czy dopiero zaczynasz.

Spotkaj się z klientami tam, gdzie oni są

Dedykowany sklep internetowy to usługa oferowana przez Conor Interactive https://conor.pl/ jest dostępne bez względu na to, w jaki sposób spotykasz się z klientami - online, lokalnie, z odbiorem i dostawą, na Instagramie lub we wszystkich powyższych formach.

Dedykowany sklep internetowy. Przyjmuj wszystkie rodzaje płatności

Akceptuj wszystkie główne karty kredytowe, karty upominkowe, Apple Pay i Google Pay. Przetwarzanie płatności w dedykowanym sklepie internetowym zapewnia bezpieczeństwo i ochronę transakcji.

Dedykowany sklep internetowy. Zsynchronizuj swoją firmę

Integracja dedykowanego sklepu internetowego  z aplikacjami finansowo księgowymi ułatwia automatyczne importowanie katalogu artykułów. Stanów magazynowych. Zamówienia, pozycje i zapasy pozostają zsynchronizowane, co usprawnia zarządzanie zapasami.

Dedykowany sklep internetowy. Pozyskaj nowych klientów

Dotrzyj do swoich klientów dzięki zaawansowanym funkcjom marketingowym. Podnieś swoje pozycje w wyszukiwarkach dzięki narzędziom SEO; sprzedawaj na Instagramie, Facebooku i Pintereście; buduj swoją listę e-mailową i nie tylko.

Rozwiń swój sklep eCommerce.

Dedykowany sklep internetowy pomaga rozwijać biznes internetowy dzięki wielu bezpłatnym i płatnym funkcjom eCommerce.